TEB Tedarikçi Buluşması’nın onuncusu

dijital ortamda gerçekleştirildi

 

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen TEB Tedarikçi Buluşması pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirildi. ‘Finans Sektöründe Sürdürülebilirlik’ buluşmanın ana teması olurken, dokuz tedarikçimize Bankamıza verdikleri kaliteli hizmet ve başarılı işbirlikleri nedeniyle   ‘Tedarikçi Ödülü’ ve ‘Jüri Özel Ödülü’ olmak üzere iki ayrı kategoride ödül verildi.

 

TEB Tedarikçi Buluşması’nın açılış konuşmasını yapan Tedarik Direktörümüz Arda Polat, TEB’de tedarik süreçlerinin talep aşamasından fatura aşamasına kadar elektronik ortamda yürütüldüğünü, siparişlerin sıfır stok politikasıyla etkin bir şekilde yönetildiğini belirtti.

 

Açılış konuşmasının ardından buluşma, Bankamızın Sürdürülebilirlik Danışmanı Alp Borak’ın “Finans Sektöründe Sürdürülebilirlik” ve Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcımız Gülümser Özgün Henden’in “Sürdürülebilirliği Destekleyen Krediler” başlıklı sunumlarıyla devam etti. Ödül töreni ile devam eden programda, Innovera Bilişim ve Token Finansal Teknolojiler Tedarikçi Kategorisinde ödüllendirilirken, Arama Kurtarma Derneği Eğitim ve Araştırma Enstitüsü İktisadi İşletmesi, Atılgan Pazarlama, Deytek Bilişim Mühendislik, Erişkon Mühendislik, Keşif Elektrik, Mert Otomatik Klima ve Reengen Enerji Teknolojileri Jüri Özel Ödülüne layık görüldü.

 

TEB Tedarikçi Buluşması Mali İşler Genel Müdür Yardımcımız Aşkın Dolaştır’ın, Sürdürülebilirliğin, Bankamızın stratejisindeki önemini aktardığı kapanış konuşmasıyla sona erdi.