TEB Tedarikçi Buluşması’nın 12'ncisi gerçekleştirildi

Türk Ekonomi Bankası, TEB Tedarikçi Buluşması etkinliğinin 12'ncisini çevrim içi olarak gerçekleştirdi.

Küresel çapta yaşanan ekonomik ve sosyal hayattaki değişimin "Yeni Dünya Yeni Rotalar" temasıyla konuşulduğu etkinlikte TEB, başarılı iş birliklerine imza attığı 11 tedarikçisine 'Tedarikçi Ödülü' ve 'Jüri Özel Ödülü' olmak üzere iki ayrı kategoride ödül verdi.

Etkinlik, TEB Tedarik Direktörü Sn. Arda Polat'ın yaptığı açılış konuşmasıyla başlamış, ödül töreni gerçekleştirildikten sonra program akışı, panelistleri TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Sn. Aşkın Dolaştır ve PWC Şirket Ortağı, Tedarik Zinciri Lideri Sn. Dr. İsmail Karakış ve moderatörlüğü Sn Arda Polat ile gerçekleştirilen "Yeni Dünya Yeni Rotalar" paneli ile devam etmiş ve Fütürist Girişimci Sn. Alphan Manas'ın konuşması ile sona ermiştir.

12'nci TEB Tedarikçi Buluşması'nda ödül almaya hak kazanan tedarikçiler ise şu şekilde oldu:

"Tedarikçi Ödülü Kategorisi:Cogris Bilişim LTD. ŞTİ. Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği Anonim Şirketi, Mert Group Endüstriyel Reklam ve Modüler Yapı Sistemleri SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Tempo Medya Hizmetleri A.Ş.

Jüri Özel Ödülü Kategorisi: EFT Gayrimenkul yatırım Danış. ve Paz. A.Ş. FCS Finansal İletişim Hizmetleri LTD. ŞTİ. K2C Danışmanlık Limited Şirketi, Mustafa Şen Arzum Dekorasyon, Noten Turizm ve Org.TİC.LTD.ŞTİ. Özata Tur ve TİC. LTD. ŞTİ. Vertiv Güç Sistemleri LTD. ŞTİ."