Biz Kimiz ?

TEB Tedarik Yönetimi Bölümü olarak, uluslararası normlar, etik kriterler, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile mevcut kanun ve yasalara ilaveten, finans sektöründe yer almamızdan dolayı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu esasları ve Bankacılık Kanunu ‘na uyumlu olarak tedarik süreçlerini işletmekteyiz. Kurumumuzun ihtiyaçlarını modern yöntem ve teknolojileri kullanarak en uygun fiyat, hız ve kaliteli şekilde temin etmekteyiz. Görevler ayrılığı ilkesine uygun olarak süreçlerimizi çalıştırmaktayız Bankacılık Hizmetlerinden, Seyahat Hizmetlerine, Profesyonel Hizmetlerden, Genel Hizmetlere, İletişim ve Pazarlama Hizmetlerinden, İnşaat Emlak, Teknoloji, Sigorta gibi ana başlıklarda kurumumuza tedarik hizmeti vermekteyiz.

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Vizyon, misyon ve değerlerimiz kapsamında TEB satın alma süreçlerini yürütmekteyiz. Vizyon: Finans sektöründe tedarik yönetimi lideri olmak. Misyon: Şeffaf süreçler, açık iletişim, en uygun fiyat/kalite dengesi ve güçlü tedarikçi yönetimi ile yüksek müşteri memnuniyetinin sağlanması. Değerlerimiz: Güvenilirlik, şeffaflık, saygınlık, müşteri odaklılık, çözüm üretmek.

Uygulamalarımız

Tedarikçi Portalı Nedir

TEB Tedarikçi Portali üzerinden mevcut tedarikçilerimiz ve tedarikçi adayı olabilecek firmalar ile TEB arasında karşılıklı iletişimin sağlanması mümkündür. TEB olarak, güçlü bir tedarikçi iletişiminin Satın Alma süreçleri açısından çok önemli olduğunun farkındayız. Portal sizlere, TEB’in satın alma süreçlerine ilişkin stratejileri, güncel haberleri ve diğer önemli bilgilerine ilişkin erişim imkanı sağlar iken; TEB’in de firmaniza ait en güncel ve doğru bilgi ve belgeleri gözlemleyebilmesine olanak sağlayacaktır.Yeni üyelik işlemleri için Tedarikçi Girişi Sayfasından TEDARİKÇİMİZ OLMAK İÇİN butonu ile, üyeliğiniz var ise;ÜYE TEDARİKÇİ;butonu ile Portal'e erişiminizi sağlayabilirsiniz. Talep edilen bilgi ve belgelerin eksiksiz iletilmesi ve sonrasında tarafımızdan değerlendirilmesi ile TEB Tedarikçi adayı listeleri oluşturulmaktadır. TEB tedarikçi adayı olunabilmesi için talep edilen bilgi ve belgeleri eksiksiz sağlanması ön koşuldur.

Detay